Gento Tohum Hakkında

Genetika Tohum Tarım San ve Tic Ltd. Şti. geleneksel bitki ıslah, tohum teknikleri ve genetik bilimi ile araştırma çalışmalarına devam eden Genç ve dinamik bir kuruluştur. 93.000 metrekare alanda tohum işleme, paketleme, depolama üniteleri ve laboratuvar ile tarım sektörüne hizmet vermektedir.

GENTO TOHUM bir GENETİKA TOHUM markasıdır. GENETİKA TOHUM tarafından ıslah edilip üretilen çeşitler, GENTO TOHUM markası ile paketlenip satışa sunulmaktadır.

Domates, biber, hıyar,kabak patlıcan, kavun ve karpuz şu anda mevcut olan hibrit çeşitlerimizdir. Bu çeşitler profesyonel üreticiler için ticari açıdan hem açık alan hem de sera üretimine uygundur. Yeni çeşitlerimizin üretim süreci ise devam etmektedir.

Genetika Tohum Tarım San ve Tic Ltd. Şirketinin yeni çeşitleri son derece verimli, değişen çevre şartlarına uyumlu, hastalık dirençleri yüksek türlerdir.

Bunun da ötesinde Uzman kadromuz yetiştiricilerimize üretimin her aşamasında destek ve yardımcı olmaktadır.

Şirket İlkelerimiz

  • İyi paketlenmiş, kaliteli tohumları zamanında teslim etmek.
  • Müşterilerimize gerekli önceliği vermek
  • Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile şirketimizin hizmet kalitesini ve tohum çeşitlerimizin gelişimini artırmak
  • Üreticilerimiz ile dürüst ve güvenilir bir bağ oluşturmak
  • Uygun fiyat politikası ile üreticilerimizi korumak.

Genetika Tohum Tarım San ve Tic Ltd. Şti. olarak içtenlikle verdiğimiz tohumlarla kaliteli ürünler yetişmesine öncülük etmek istiyoruz.

Bu alanda cevaplanamayan sorularınız olursa veya ekibimizle görüşmek isterseniz daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

Saygılarımızla,

Genetika Tohum Tarım San ve Tic Ltd. Şti.

Hakkımızda